KONST / Litografier / Färglitografi 9917169
nr 991 7169
Färglitografi
Nilsson & Knall, Stockholm, 30/50, signerad, motivet: 43x56
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 november 2015
kl 18:30:50
2/11 17:58:38